KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12713086
nr 1271 3086
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, daterad 79, Årstabron. Motivet: 40x54 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 19:07:16
18/8 16:01:16
500 kr
24/8 17:52:50
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén